Bank dla rolnika

Możesz tu pisać o wszystkim, co wykracza poza standardowe kategorie forum.

Bank dla rolnika

Postprzez dkz » 3 maja 2014, o 23:02

Pytanie do zorientowanych. Z usług, którego banku korzystacie? Czy da radę uzyskać dobre warunki kredytu w innym banku niż w BS?
dkz
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Reklama

Re: Bank dla rolnika

Postprzez Mikolaj » 9 maja 2014, o 14:35

Wszystko zależy z jakich usług chcesz korzystać i do czego Ci jest bank potrzebny? Tylko kredyty? Jeśli tak to na co?
13 Mikołaj
Mikolaj
Administrator
Administrator

Zdjęcia: 25

Postprzez dkz » 27 maja 2014, o 07:05

Mikolaj napisał(a):Wszystko zależy z jakich usług chcesz korzystać i do czego Ci jest bank potrzebny? Tylko kredyty? Jeśli tak to na co?

Interesuje mnie głównie finansowanie zakupu ciągnika i ewentualnie innych maszyn.
dkz
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez farrmer » 29 cze 2014, o 20:13

Rolnik to też zawód więc w większości banków dostaniesz kredyt. Wszystko zależy na co i jaka kwota. Zawsze możesz skorzystać z takiej opcji jak pośrednictwo finansowe. Z tego co wiem to Idea Expert od niedawna rozszerzyła swoją działalność o kredyty dla rolników na ciągniki i maszyny rolnicze.
farrmer
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez deprezes » 29 sie 2014, o 09:20

tak przeglądam sobie wątki. Jest alternatywa zwróć uwagę na materiał z początku sierpnia 2014 o kredycie preferencyjnym. Tylko do końca roku rolnicy mają dużą szanse na uzyskanie kredytu preferencyjnym z niskim oprocentowaniem od 3%. Czytaj więcej http://www.gospodarz.pl/aktualnosci/kre ... u-bgz.html lub zobacz http://gospodarz.tv/video,kredyt-prefer ... arimr.html
Tu masz video wypowiedź też na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=4NW0Vlmo4o4
deprezes
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez wiciu » 23 wrz 2014, o 18:10

To zależy od aktualnej oferty, najlepiej szukać na bieżąco
wiciu
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez monisiaS5 » 11 sty 2015, o 19:59

Ja mam konto w Banku Spółdzielczym. Póki co jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy tam konto już dobre parę lat.
monisiaS5
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez Baryka » 30 kwi 2015, o 11:00

monisiaS5 napisał(a):Ja mam konto w Banku Spółdzielczym. Póki co jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy tam konto już dobre parę lat.

Ja też tam mam konto, bo mają akurat placówkę w budynku gminy. Informacji to szukam w internecie. Wszystkiego o dotacjach unijnych, kredytach i inwestowaniu w rolnictwo i nie tylko http://bestcapital.pl/dla-inwestorow/obligacje-korporacyjne/. Obsługa w tych małych bankach to raczej nie jest najwyższych lotów, a doradztwie to już nie wspomnę :)
Baryka
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez vanils » 11 lip 2015, o 20:06

Rolnicy najczesciej mają w Banku Spółdzielczym
vanils
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez olamala » 15 lip 2015, o 12:31

vanils napisał(a):Rolnicy najczesciej mają w Banku Spółdzielczym

Oczywiście, że tak ponieważ warunki kredytowania są wyjątkowo korzystne.
olamala
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez rafkna » 21 lip 2015, o 00:10

ja bym się nie bawił i od razu uderzał w samą górę bankowości https://www.eliteprivatebanking.pl/ ;) Rolnik w końcu to nie byle kto :cool: A tak serio, to wcale bym się nie zdziwił, gdybyśmy tylko na tym forum znaleźli ludzi, którzy korzystają z bankowości prywatnej. W rolnictwie jak w życiu - wszystkiego po trochu :) Jak ktoś ma małe pole to raczej szału nie ma, ale jak ktoś hektar za hektarem, to pewnie i z takiego korzysta!
rafkna
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez Kaninuch » 28 lip 2015, o 17:21

Słyszałem że BGŻ się tym zajmuje ale musiałbys sprawdzić sobie dokładnie ich ofertę na jakich warunkach się to odbywa
Kaninuch
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez rafkna » 25 wrz 2015, o 01:01

a możecie mi powiedzieć, czy ktoś z Was korzysta tak codziennie z mbanku? Wszedłem na ich stronę -> https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/ w poszukiwaniu właściwego dla mnie konta i nie bardzo wiem, na które powinienem się zdecydować. Prywatnie moja rodzina i sporo bliskich ma tam konta, ale każdego jak pytam to mówi tylko "aaaa ja to mam takie zwykłe konto" i tyle od nich wyciągnąć. Pytam o to, bo takie przelewy z jednego banku do tego samego banku dużo szybciej są realizowane, toteż próbuję znaleźć odpowiedni bank do tych kont, gdzie mam najwięcej połączeń :) to jak, ma ktoś jakieś doświadczenie?
rafkna
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez Gryf123 » 1 lut 2016, o 14:02

Z całą pewnością najlepszych bankiem dla rolników są Banki Spółdzielcze, chyba tylko one dobrze rozumieją tę grupę społeczną. Zresztą zawsze można zapytać o kredyt czy inne sprawy, na jakimś forum kredytowe dla rolników i szybko uzyskać odpowiednie informacje.
Gryf123
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez monaa » 4 lut 2016, o 12:51

Wszystko jest uzależnione od tego z jakiś opcji w banku będziesz korzystać. Oferty, jak wiadomo, różne w każdym banku.
monaa
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Następna strona

Powrót do Off topic