Konferencja Handlowa Meat Market 2015

Konferencja Handlowa Meat Market 2015

Postprzez MeatMarket » 26 sty 2015, o 01:25

Meat Market 2015 to konferencja poświęcona zagadnieniom handlu mięsem i przetworami mięsnymi skierowana do osób profesjonalnie zajmujących się zakupem i sprzedażą, której towarzyszą spotkania z kupcami z sieci handlowych. Najbliższa edycja będzie pierwszą organizowaną dla branży mięsnej i odbędzie się 17 kwietnia 2015 roku w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Meat Market to drugi tego typu projekt portalu fresh-market.pl – organizatora konferencji Fresh Market, spotkania dla dostawców owoców i warzyw, organizowanego z powodzeniem już od siedmiu lat.

Meat Market to bezpośrednie spotkania biznesowe na stoiskach sieci handlowych. Wśród uczestników spotkania będą obecni kupcy mięsa i przetworów mięsnych z Polskich i zagranicznych sieci handlowych. Meat Market 2015 to jedyna i niepowtarzalna okazja do poznania się, przedstawienia oferty i omówienia warunków współpracy.

Meat Market to jedyna tego typu impreza w Polsce skupiająca największe sieci handlowe, hurtownie, eksporterów, importerów z Polski i zagranicy w jednym miejscu. Dla uczestników to przede wszystkim możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Meat Market to także wykłady ekspertów branży mięsnej, które są tłumaczone na język angielski. W trakcie wykładów omawiane są najważniejsze zagadnienia branży mięsnej: analizy sytuacji rynkowej w Polsce i Europie, prognozy nadchodzących zmian i sytuacji cenowej w nadchodzącym sezonie.


Udział w Meat Market 2015 zadeklarowało kilkanaście sieci handlowych, m. in. Auchan, Dino Market, Marcpol, SPS Handel.
Konferencja Meat Market jest szeroko promowana przez polskie i zagraniczne media branżowe oraz instytucje. Wśród naszych partnerów są m. in.: Związek Polskie Mięso, portal http://www.firmymiesne.pl, portal http://www.masarnie.pl.

Wszelkie informacje odnośnie wydarzenia dostępne są na stronie http://www.meatmarket.pl

Kontakt z organizatorem: Ewelina Bukmakowska, tel. kom. +48 603 811 818,
email: ewelina.t@meatmarket.pl
ul.Poznańska 98, 05-850 Ożarów Mazowiecki, WR-SRH Bronisze, hala MAG, tel. +48 22 721 60 62
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
MeatMarket
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sty 2015, o 00:35

Reklama

Re: Konferencja Handlowa Meat Market 2015

Postprzez mirek34 » 5 lut 2015, o 16:59

Widziałem też na Agropolska, że jest też cykl konferencji dla hodowców i producentów bydła mlecznego. Ktoś brał udział w tego typu wydarzeniach i mógłby się wypowiedzieć. Czasem obawiam się, że jest to jedynie głos teoretyków opierających się na jakiś amerykańskich badaniach, które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.
Odsyłam do artykułu: http://www.gospodarz.pl/aktualnosci/bydlo-i-mleko/co-warto-wiedziec-o-chowie-swin-i-bydla-czyli-cykl-spotkan-z-firma-blattin-polska.html
Szczególnie zaciekawił mnie wykład Thomasa Engelharda - niemieckiego przedsiębiorcy zajmującego się hodowlą krów.

Mikołaj: Proszę linkować na innych portalach. Następny taki przypadek zakończy się banem. Ta sama informacja jest u nas - podmieniam zatem linki, drugi wątek całkowicie natomiast usuwam. Pozdrawiam.
mirek34
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 lut 2015, o 16:31


Powrót do Bydło

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości