Nowe ciągniki Ursusa

Dział poświęcony ciągnikom firmy Ursus

Re: Nowe ciągniki Ursusa

Postprzez maluch1 » 16 wrz 2011, o 10:16

Za tydzień bednary to zobaczymy jak się U-R-S-U-S ZAPREZĘTUJĘ MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE ZAJEBIŚ...
maluch1
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Zdjęcia: 9

Reklama

Postprzez maluch1 » 23 wrz 2011, o 19:32

Byłem dziśiaj na bednarach ursus mnie mile zaskoczył nowe modele jestem pod wrażeniem:)
maluch1
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Zdjęcia: 9

Postprzez BronaK » 26 wrz 2011, o 21:50

ja tez bylem. stoisko mieli fajne duze jak zawsze na bogato. dla mnie tylko to juz nie ursus a samo logo bo wiadomo ze warfarma przejela usrusa dla marki. ale sentyment zostaje.
mi sie tez podobaly skladaki prokmar-widziales?
BronaK
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez Doktor » 15 sie 2012, o 01:09

Nie zgodzę się z ostatnim komentarzem, że z Ursusa zostało już tylko logo. Moim skromnym zdaniem, mariaż Ursusa i Warfamy wyjdzie na dobre obu firmom. W ostatnich latach legendarny polski niedźwiedź strasznie podupadł i musiał się pojawić nowy właściciel (najlepiej z branży), by ogarnąć ten bałagan. I znalazł się. Teraz wszystko zmierza we właściwym kierunku - pojawiają się kolejni partnerzy, firma jest restrukturyzowana, oferta modernizowana. Ten kto był kilka miesięcy temu w Kielcach na targach, ten wie, że nowe Ursusy robią świetne wrażenie i mogą spokojnie rywalizować ze sprzętem konkurencji.
Doktor
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez Markiewicz28 » 27 sie 2012, o 22:11

Według mnie te nowe ciągnik Pol-mot, tak zwany nasz polski "'ursus'' to wielki nie wypał :smiech:
Markiewicz28
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez Doktor » 6 kwi 2013, o 14:09

Możesz jakoś uargumentować swoją wypowiedź? Bo takie teksty nie brzmią zbyt wiarygodnie. Ursus radzi sobie coraz lepiej, ale ma problem w postaci antyreklamy, jaką robi mu konkurencja i ludzie niechętni polskim markom. Nie rozumiem, dlaczego niektórych Polaków "boli" to, że naszemu producentowi może się coś udać i stanie się silny nie tylko w kraju, ale i na obcych rynkach. Ursusowi trzeba kibicować i wspierać go. Dotyczy to także innych naszych firm.
Doktor
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez Maniek123 » 10 maja 2013, o 08:44

Nowe ciągniki ursusa się prezentują trzeba przyznać, bo wczoraj byłem w firmie Master Płodowscy i oglądałem... podobają mi się :) choć ja raczej przymierzam się do Farmera seria TE 86 km :) Bo tam ma 4 - cylindrowy silnik John Deera :)
Maniek123
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez Doktor » 14 maja 2013, o 22:54

Prezentują się nieźle - to fakt. Ale ważniejsze jest to, że firma poprawia ich możliwości i cały czas modernizuje ciągniki. Oferta już jest atrakcyjna (zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę stosunek ceny do jakości), a za kilka kwartałów powinna robić spore wrażenie. Producent się stara i to widać. W pojedynkę jednak sukcesu nie osiągnie - tu potrzebny jest też popyt klientów (zwłaszcza rodzimych) i wsparcie państwa (mam na myśli np. szukanie kontaktów biznesowych). Jeżeli te warunki zostaną spełnione, to doczekamy się wielkiej firmy na tym rynku...
Doktor
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez farmer.piotr » 6 sty 2014, o 02:09

jak na razie to czesc jest zadowola a czesc narzeka ;]

No i ciekaw jestem jak to bedzie z tym ursusem 15014 ;]

Mikołaj: Witaj na Forum. Proszę o edycję poprzedniego postu, zamiast pisania nowego. Pozdrawiam
farmer.piotr
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez PanTadeusz » 29 wrz 2019, o 10:32

Najfajniejsze są te nowe C 330 | C 360 | C 380
PanTadeusz
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Poprzednia strona

Powrót do Ursus