Opinia o John Deere

Dział poświęcony ciągnikom firmy John Deere

Opinia o John Deere

Postprzez RutA16 » 11 maja 2011, o 11:05

Siema :siema:
Może ktoś mi powie czy ciągniki John Deere są takie dobre jak się o nich mówi ?
Chciał bym w przyszłości kupić ciągnik ten firmy i nie wiem czy warto w niego inwestować ? :)
RutA16
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Reklama

Re: Opinia o John Deere

Postprzez dziubek » 11 maja 2011, o 11:20

:siema:

Trudno powiedzieć. Wszystko zależy od Twojego zapotrzebowania. Pewnie nie raz się spotkałeś z tym, że słono trzeba płacić za markę. Wiadomo, że doby ciągnik to prawie że najistotniejsza sprawa w gospodarstwie. W końcu ma Tobie służyć przez wiele lat. ;)

Pozdrawiam.
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..." (Paulo Coelho)
dziubek
Moderator
Moderator

Postprzez praktykant11 » 11 maja 2011, o 11:26

Ello! :respect:

Uważam, że ciągniki marki John Deer to bardzo dobre ciągniki. Sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających rolników. :happy: A, że cena jest duża to wiadomo. Za markę i dobrą jakoś trzeba zapłacić. Ale potem nie ma co żałować, bo z tego ciągnika są same dobre korzyści.

:fala:
praktykant11
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez krajnix » 11 maja 2011, o 11:34

najlepsze to ma kosiarki ale cigników nie używam bom nie ze wsi :tancze: :jezyk:
Tempus fugit, aeternitas manet (Czas ucieka, wieczność trwa)
krajnix
Młodszy Gospodarz

Postprzez dziubek » 12 maja 2011, o 08:49

Kosiarki jak kosiarki, tak jak i w telefonach komórkowych, raz trafisz na lepszy model a raz na gorszy... :farmer:
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..." (Paulo Coelho)
dziubek
Moderator
Moderator

Postprzez musial » 26 lip 2011, o 00:57

Zależy do czego potrzebujesz ciągnik i ile mocy. Zależy do czego potrzebny orka, uprawa, ugniatania pryzmy z kukurydzą ? Zresztą nie wiem czy masz jakieś porównanie z innymi ciągnikami jedni chwalą fendt`a inni ursusa a jeszcze inni Valtre także najlepiej zastanowić się jakie najcięższe prace będzie wykonywać nasz ciągnik później dobrać czyny na zamiary i kupić najlepszy dla nas ciągnik. Zaletą JD może być silnik na ramie ;) ;] i to że te średnie modele produkowane są w Niemczech ! mimo ze JD to kapitał z USA, Osobiście fajnie by było miec JD ze skrzynia i zawieszeniem Fendt`a.
musial
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez deprezes » 26 lip 2011, o 11:39

dziubek dyskusja idzie wokół ciągnika... nie zwróciłaś uwagi. Chociaż wcześniej sama wspominasz o ciągniku.

Jelonki wiele osób chwali. Kiedyś były z niektórymi modelami problem w latach ubiegłych. Kwestią jest w Jelonkach cena.

Zastanawiasz się nad wersją Basic czy Premium??? i którym modelem?
deprezes
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez endi13 » 20 sty 2013, o 15:35

:siema: chciałbym zasięgnąć opinii na temat John Deere 6820 premium. Czy jest to maszyna godna uwagi?

Mikołaj: Witaj na Forum. Poprawiłem pisownię. Pozdrawiam :)
endi13
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez farmer.piotr » 6 sty 2014, o 02:13

sasiad ma JD 110km. nie pamietam ktory model, ale z konca lat 90. bardzo sobie chwali i na nic nie narzeka ;]
farmer.piotr
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez sunglow » 5 maja 2014, o 01:36

Hej, też planuję zakup ciągnika przeglądałem właśnie modele mascus.pl/brands/john_deere.html
Jednak chciałbym poznać opinie posiadaczy 8520. Jak wyglądają koszta eksploatacji, awaryjność ich i przede wszystkim amortyzacja.
Obecnie posiadam ok 10 hektarów do pracy. Czy może lepszy rozwiązaniem jest zakup używanego i starszego sprzętu?
sunglow
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez farrmer » 28 cze 2014, o 22:18

Jelonki to dobre ciągniki i sporo rolników sobie je chwali. Gdyby były nieco tańsze, więcej by ich hulało po naszych polach:)
farrmer
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez PannOlszak » 12 lut 2016, o 14:56

Potwierdzam u mnie na wsi bardzo dużo osób inwestuje w John Deere i chwalą sobie bardzo. Sam mam John Deere 6300 i wiem że jak się dba to tak się ma :) Zawsze dbam o sprzęt i o odpowiedni olej. Kupuje taki olej => qagro.pl/16-john-deere , a wy jaki olej lejecie do swoich John Deere'ów?
PannOlszak
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez PanTadeusz » 29 wrz 2019, o 10:29

co traktor JD to JD
PanTadeusz
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Powrót do John Deere