Sita żaluzjowe

Dział dla tematów związanych zarówno z innymi markami kombajnów jak i wątków poświęconych ogólnym sprawom dotyczącym kombajnów

Sita żaluzjowe

Postprzez wkarol » 9 gru 2014, o 01:01

Witam. Jestem nowy na forum i do tego jako pierwszy zakładam temat w tym podforum, dlatego proszę o wyrozumiałość ;)
Ale przejdźmy do rzeczy. Szukam sita żaluzjowego do kombajnu, i przeglądając oferty w Internecie (na tyle, ile umiem, ale się staram!) trafiłem na ofertę sklepu Hurtownia Rolnicza. Mają tam sita żaluzjowe na zamówienie, a z opinii internetowych ten sklep ma bardzo dobre produkty. Sam jednak nigdy z niego nie korzystałem, a nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto, dlatego chciałem spytać Was, czy korzystaliście sami z tego sklepu? Wiecie może, czy sita żaluzjowe oferowane przez sklep HurtowniaRolnicza.pl są przedmiotem wartym zakupu? Bo cenowo są tańsze nawet o kilkaset złotych od niektórych ofert, ale dość mało jest informacji i nie ma zdjęć. Choć opinie w Sieci sklep ma dobre... Co myślicie?
wkarol
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Reklama

Powrót do Pozostałe