Rzepak Catalina

Tutaj możesz zaczerpnąć opinii w obszarze produkcji rolnej związanej z roślinami oleistymi takimi jak rzepak, słonecznik, i inne

Rzepak Catalina

Postprzez MrZgredy » 26 sie 2012, o 23:49

Witam w tym roku za sialem rzepak 2.5ha odmianę Catalina zawsze tradycyjnie siałem Californie ale postanowiłem spróbować czegoś nowego ;) . Na zasianie tej odmiany namówił mnie znajomy ponieważ bardzo jest zadowolony z tego rzepaku a zwłaszcza z plonu ponieważ raz dał my 5100kg a tak przeważnie 4500kg-4800kg. Ja praktycznie za dużo nie wiem o tej odmianie tyle co wiem to że jest bardzo zdrowy rzepak jest to późna odmiana długo jest zielony i to wszystko :hmm: Jeśli wiecie coś o tej odmianie było by mi bardzo miło jeśli byście coś napisali a wy jakie rzepaki siejecie? Za rok jak w tym roku się uda to chcę zasiać Visbi podobno bardzo bardzo dobry rzepak. Ale wszystko zależy od tego rzepaku bo już 2 lata z rzędu rzepak się nie udał wymarzł kompletnie w tym roku tak samo jak pszenice czy jęczmienie zimowe. Czekam na odpowiedzi :rolleyes: Z góry dziękuje i Pozdrawiam ;)
MrZgredy
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Reklama

Powrót do Oleiste