Proszę o poradę

Tutaj możesz uzyskać poradę dotyczącą wyboru ciągnika

Proszę o poradę

Postprzez amar61 » 28 gru 2014, o 18:22

Proszę o poradę chcę kupić ciągnik T4K14 Czeski mam 28ar działkę i 1,5ha lasu, przeznaczyć na ten cel chcę max. 10 000, czy za te pieniądze szukać coś innego?
Ciągnika zamierzam używać do prac w ogrodzie (przywożenie torfu, obornika kompostu pod krzewy kwiaty i drzewka), zimą odgarnianie śniegu, transport drewna na opał.
Pozdrawiam AM
amar61
amar61
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Reklama

Re: Proszę o poradę

Postprzez jerzyjulga » 13 sty 2015, o 00:22

Mój brat ma takiego podobnego, dokładnie TV-521. To jest praktycznie ten sam sprzęt. Jeżeli chodzi o ciągnik za nie dużą kwotę to naprawdę fajny sprzęt, części też można jeszcze sporo znaleść na naszym rynku. Jeżeli mogę Tobie doradzić to szukaj koniecznie takiego ciągnika co ma dużo osprzętu dodatkowego. Jedyny mankament tego ciągnika to właśnie osprzęt, który jest produkowany tylko pod te ciągniki.

Bardzo zwrotny sprzęt, trochę głośny i nie koniecznie wygodny. Ale co można chcieć od takiego małego kajtka. No na pewno to nie jest demon szos, więc z tym transportem drewna z lasu bym nie przesadzał, no chyba że masz las za płotem.

Są jeszcze wiekowe Japończyki, jak Iseki czy Shibaura ale wcale nie takie tanie. Przeważnie handlarze wrzucają je do kontenera za cenę złomu i przypływa to do polski. Trochę podpicują i sprzedają. Towar niby ok, ale nigdy nie wiadomo na co trafisz.

Osobiście popieram twój wybór :cool: Pozdrawiam J.
jerzyjulga
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez UkrainaKijow » 7 kwi 2018, o 22:14

Ukraina. Owce kozy miesne 140 zl/szt, jagniecina 3 zl/kg + 10tys.ha niekoszonych nieuzytkow do zagospodarowania pod fundusze, dotacji UE. Utworzenie gospodarstwa ekologicznego zajmujacego sie chowem i hodowla koz rodowodowych rasowych. Oferujemy bardzo cenne mleko, ser twardy, bryndza i twarog. Koszary, stragi do dojenia, warzenia serow w wyjatkowym otoczeniu muzealnej wsi. Owce, kozy welnisto-miesne 140zl rasy mieszanej wypasane na wielu rozleglych nieuzytkach. Wylesiane torfowiska, chwasty, trawy na terenach cennych przyrodniczo do hodowli pszczol, krow, krolikow, kur. Potrzebujemy wspolfinansowania dla rozwoju innowacyjnej gospodarki, farmy wielkostadnej koz mlecznych. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
UkrainaKijow
Gospodarz klasy VI Rz

Postprzez Franek74 » 14 lut 2019, o 13:41

Ja kupiłem ciągnik model 265 na raty w firmie Kagro. Mam nowy, świetnej jakości sprzęt, który służy mi bezawaryjnie. W firmie Kagro zaopatruję się także w niezbędne części do moich maszyn. To rzetelny i uczciwy sprzedawca.
Franek74
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez UkrainaKijow » 14 lut 2019, o 14:07

1izba.jpg
Ukraina. Surowiec drzew lisciastych i iglastych 15 zl/m3 do produkcji elementow europalet, celulozy, plyt wiorowych, drewnopochodnych. Czernihowski obw. Gospodarstwo lesne oferuje drewno okragle w klodach 2m roznej grubosci. Cena od 15 zl/m3. Sosna, jodla, brzoza, olcha, osika, klon, dab itp. Drewno opalowe, zrzyny, zrebki, okorki, trociny, wiory stolarski, wyrzynki-klocki pozostajace po obrobce drewna. Na potrzeby wytwarzania energii odnawialnej, przemyslu zwiazanego z lesnictwem, produktow jego przerobu. Stale dostepne surowce drzewne. Tanio. Zaglebie tartaczne Lasow Panstwowych, rejon silnej koncentracji meblarstwa, producentow europalet, podkladow, biomasy, pelletu, brykietu, wegla, roznych galezi przemyslu drzewnego. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
UkrainaKijow
Gospodarz klasy VI Rz

Postprzez wojteq123 » 3 mar 2019, o 14:16

Oferty to też tutaj?
wojteq123
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Powrót do Co wybrać/kupić?