Ekologia - czy to się opłaca?

Re: Ekologia - czy to się opłaca?

Postprzez wojteq123 » 3 mar 2019, o 14:21

Odpowiednio sprzedając nasze płody i reklamując je jako ekologiczne, jak najbardziej. Tak po prostu, to nie jestem wcale taki pewien.
wojteq123
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 mar 2019, o 14:08

Reklama

Re: Ekologia - czy to się opłaca?

Postprzez czaplaagn » 19 sie 2019, o 09:57

Pytanie z 2011 roku, a ekologia wciąż jest w modzie i ten trend tylko się zwiększa, więc z łatwością można odpowiedzieć, że na dłuższą metę jak najbardziej się opłaca. I nie chodzi tu tylko o samo reklamowanie produktu jako ekologicznego, bo konsumenci są coraz bardziej wyedukowani, dokształcają się w tym temacie i naprawdę zależy im na jakości, więc jakiekolwiek przekręty na dłuższą metę nie będą miały racji bytu. O środowisko można też dbać innymi sposobami, które poprawią jego stan, a także przez umiejętne planowanie w rezultacie zmniejszą koszty i poprawia jakość przedsiębiorstwa, należy jednak planować przyszłościowo, a nie jedynie opierać się na najbliższych realizacjach. Wdrożenie do produkcji normy iso 14001 (https://www.iso-konsulting.pl/iso14001/) i zarządzania środowiskowego jest jednym z takich sposobów. Małymi kroczkami, metodycznie, a i firma będzie sprawniej działać i środowisko pozostanie dłużej czyste.
Zadbaj o ekologię i środowisko wdrażając normę iso 14001 - zarządzaj inteligentnie swoim przedsiębiorstwem z pomocą Qualitas.
czaplaagn
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 mar 2015, o 11:08

Poprzednia strona

Powrót do Rolnictwo ekologiczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości