Jaką maszynę do pakowania produktów?

Wszystkie te, które nie pasują do żadnej z powyższych kategorii

Jaką maszynę do pakowania produktów?

Postprzez rafkna » 25 maja 2015, o 00:40

Hej!

mam do Was pytanie - czy może ktoś polecić mi maszynę do próżniowego pakowania mięsa kurzego oraz warzyw? Chciałbym zacząć bawić się w żywność ekologiczną i byłem ostatnio w kilku takich sklepach, to wszystkie produkty "eko" były pakowane próżniowo. Wygląda to ładnie i pewnie lepiej się sprzedaje (np. takie szparagi super ekologiczne, zapakowane próżniowo). Na razie nie ma to być nic dużego, raczej pierwsza partia "na próbę" dlatego nie chcę szaleć z przemysłowymi maszynami. Co do folii już się dogadałem z producentem i będę miał nawet swoje logo na folii w formie wzorku - polecam firmę. Chciałbym, żeby wyglądało to tak:
Obrazek
tyle, że z moimi oznaczeniami i z lepszą etykietą :)

na razie chcę sprzedawać to pojedynczym sklepom i zobaczyć jak schodzi. Próbowałem dogadać się z jedną siecią "eko" ale ci mieli już swoje wymagania, na które z uwagi na próbę nie mogę przystać.

Zatem - jaką maszynę kupić i ile to kosztuje? Tak jak pisałem, to raczej próba i nie chcę robić z tego skali przemysłowej. Sam pewnie będę to mył i pakował, więc też nie musi być jakiś ogromnych rozmiarów.
rafkna
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Reklama

Re: Jaką maszynę do pakowania produktów?

Postprzez anna.pandora » 9 lip 2015, o 09:56

Hej ja Ci mogę polecić w sumie każdą pakowarkę ze strony e-pakowarka.pl/126-pakowarki-prozniowe-zewnetrzne . To bardzo dobre produkty i na pewno idealnie wpiszą się w twoje potrzeby. Zwróć uwagę zwłaszcza na tańsze produkty, gdyż do takiego użytku zdecydowanie powinny wystarczyć.
anna.pandora
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez martalakoma53 » 23 lip 2015, o 09:06

Korzystałem kiedyś z produktu który dodany jest wyżej. Nie było z nim problemów.
Najlepszy w polsce Poliwęglan Komorowy || Good biedermeier stuhle
martalakoma53
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez Maju » 10 maja 2016, o 09:56

Witaj.

Wszystko zależy od tego jaka skala produkcji.
Im większa tym droższe urządzenie potrzebujesz, w tym przypadku nie można się okłamywać.
>100 zgrzewów dziennie pomyśl już o czymś dobrym.
Aby produkt był tani musi zawierać niskiej jakości podzespoły - pamiętaj o tym.
Każda chińska zgrzewarka to wyrzucenie pieniędzy w błoto a przekonasz się o tym dopiero wtedy gdy Ci się zepsuje.
Każde urządzenie się zużywa ale różnica polega na tym, że chiński produkt zepsuje się po roku i koszt naprawy będzie tak wysoki jak gdybyś wydał na nowe urządzenie a produkt europejski będzie pracować przez 5/6/7/8 lat czyli do swojej śmierci technicznej bez poważniejszej awarii [tu rozumiem pompę próżniową czyli najdroższy element urządzenia]
Należy pamiętać, że przeprowadzanie serwisu pakowarki próżniowej to podstawa, oczywiście możesz robić to sam, sprawa prosta jak budowa cepa: wymiana oleju, wymiana filtrów, wymiana uszczelek, wymiana taśm teflonowych [byle nie tych chińskich bo przepalają się wręcz natychmiast, dobre taśmy teflonowe to np lavezzini, drogie potwornie ale pracują kilkukrotnie dłużej]

W tanich pakowarkach próżniowych pod wpływem próżni wyginają się blachy obudowy, które w końcu pękają.
Pompy próżniowe mają plastikowe elementy.
Najśmieszniejsze jest to, że firmy które to sprzedają opisują je w działach dla Profesjonalnych odbiorców - paranoja, a ludzie są głupi, nie znają się bo przecież nie muszą, znają się świetnie na swoich rzeczach i oczekują od sprzedawców profesjonalnego podejścia - tu jest problem.

Moja rada

Kup coś dobrego z pompą Busch z średniej półki: Henkelman, Tecnovac itp.
Maju
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez UkrainaKijow » 24 maja 2017, o 14:20

Ukraina. Sloma, siano, surowcy produkcji rolniczej. Od 70 zl/tona. Grunty rolne, biomasa, czyste paliwa. Sloma zbozowa zytnia, owsiana, pszenna, pszenzytnia, rzepakowa, lniana, kukurydziana swieza. Czernihowski obw. Surowcy bedace pozostaloscia produkcji rolniczej z powiekszenia uzytkow gospodarstw rolnych. Sloma luzem, zebrana bez deszczu z tegorocznych zbiorow. Sa mozliwosc magazynowania,prasowania w rolkach, kostkach, balotach. Takze oferujemy na sprzedaz, wynajem tereny po bylym kolchozie, PGR: wieloletnie laki, pastwiska, gleby polesne, torfowiska, stawy, wialnie, mlynek pod tradycyjna uprawa i obrobka lnu. Czyste paliwa, suche lodygi slonecznikow, kolby kukurydziane, sprasowane wiory drzew owocowych, wysuszone galazki, listki traw melisy, miety itp. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
UkrainaKijow
Młodszy Gospodarz

Postprzez Sykwa » 10 paź 2017, o 12:32

Do swojej firmy kupiłem maszyny typu flowpack od http://oceanmachines.com.pl/ i bardzo polecam. Działają bardzo wydajnie już kilka lat, bez większych usterek i nie były drogie. Solidna firma.
Sykwa
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez UkrainaKijow » 10 paź 2017, o 19:19

Ukraina. Podklady na palety, wytlaczanki, papier, opakowania, karton w rolach, pudelka. Tanio Wiodacy producent papieru, systemow opakowaniowych oferuje na rynek Polski, UE. Papier pakowy, karton w rolach, tekture lita, falista. Kartony 2,3 warstwowe K1m, K2m, K3m w gramaturach 140-200 g/m2. Papier B1, B2 w gramaturze 80-140 g/m2. Karton i tektura do produkcji wysokiej jakosci opakowan, pudelek, przekladek, podkladow na paletach. Wytlaczanki, pudelka dla jaj, wina, innych produktow. Stala wyprzedaz stokow magazynowych 30 % ponizej wartosci. Papier, kartony od 5ton, gofrokarton od 500m2. Pozostalosci poprodukcyjne, odpady nieposegregowanych tapet do darmowego odbioru. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
UkrainaKijow
Młodszy Gospodarz

Postprzez hanlogosc » 30 kwi 2019, o 08:28

Warto skontaktować się z https://e-owijarki.pl/ mają świetnie maszyny pakują, doradzają i mocno pomagają w wyborze odpowiedniej
hanlogosc
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez UkrainaKijow » 30 kwi 2019, o 12:54

laki.jpg
Ukraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, rancza PGR-owskie, wies do zagospodarowania. Za darmo bale suche, radziecka cegle rozbiorkowa, mebli, domy do przeniesienia i dalszego wykorzystania. Krowniki, swinarniki, stawy, sady, nieuzytki lezace wsrod zielonych wzgorz i glebokich wawozow. Ceny do dogadania. Jazde konno, wypoczynek, wyzywienie, smaczna kuchnie ze swojskimi wyrobami. Wyborne ciasta, konfitury, bimber, nalewki, karpie w smietanie, miekki swiezy ser, mleko. Pokoje w starej chacie w drewnianych 150-cio letnich scianach. Bania, ruska piec z grubka, kominkami. Na tylach osiedla znajduje sie rzeka, kapielisko z mozliwoscia lowienia ryb, grill na duzym terenie pelnym zieleni. Gospodarstwo agroturystyczne Pushkari oferuje domowe specjaly, zywnosc, wedzonki, maslo, chleb, ser, miod. Warzywa, owoce, produkcja ogrodnicza. Uprawa gruntow rolnych w ciszy i spokoju wsrod jezior i lasow. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
UkrainaKijow
Młodszy Gospodarz

Powrót do Inne