Jaki akumulator do C360?

Tutaj możesz uzyskać poradę dotyczącą wyboru ciągnika

Jaki akumulator do C360?

Postprzez farmer.piotr » 13 lis 2015, o 23:46

Witajcie! Potrzebuję porady jaki będzie najlepszy akumulator do Ursusa C360. Orientuję się jak to ma wyglądać jeśli chodzi o parametry, bardziej interesuje mnie to, który producent jest najlepszy. Słyszeliście coś na temat akumulatorów AKUM (ich aku można zoabczyć tu www.akum.pl) Mój szwagier ma go w C330 i sprawuje się całkiem nieźle. Jak z waszymi doświadczeniami?
farmer.piotr
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Reklama

Re: Jaki akumulator do C360?

Postprzez marko » 25 lut 2016, o 10:37

Ja mam akurat doświadczenia z zetorem i jestem o tyle zadowolony, że większość usterek mogę sam usunąć więc po prostu zamawiam wszystkie części w agro-expert no i potem zabieram się majsterkowanie.
marko
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Jaki akumulator do C360

Postprzez Kamerype » 7 sie 2019, o 00:28

jakie parametry powinien mieć akumulator w m40b16? Aktualnie posiadam 45Ah 400A który z resztą jest już na wykończeniu, szukałem w neci i znalazłem informacje że w przedziale 46Ah-55Ah. Z informacji jakie znalazłem dochodze do wniosku że optymalnie było by 50Ah... ale 450A czy 500A, nie mam pojęcie jeśli chodzi o akumulatory... ;P z góry dzieki za info....

POZDRAWIAM...
Kamerype
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Powrót do Co wybrać/kupić?