Wykaz środków ochrony roślin

Tutaj możesz zaczerpnąć opinii w dotyczących nawozów i środków ochrony roślin

Wykaz środków ochrony roślin

Postprzez newagro.pl » 8 wrz 2011, o 23:30

Wszystkich zainteresowanych środkami ochrony roślin zapraszam do serwisu ochrona-roslin.com.pl gdzie prowadzony jest wykaz aktualnie zarejestrowanych śor.

Dodatkowo polecam usługę NewAGRO PRESTIGE dzięki, której dowiadywać się Państwo będą o zmianach zachodzących w wykazie śor. Z pełna ofertą usługi zapoznać się można pod adresem newagro.pl/oferta.html

Serdecznie zapraszam
newagro.pl
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Reklama

Re: Wykaz środków ochrony roślin

Postprzez kris » 1 lip 2014, o 11:06

Jak potrzebujecie jakichkolwiek środków to polecam Wam zamawiać w sklepie internetowym. Ja korzystam głównie z Hurtowni Rolniczej. Na http://hurtowniarolnicza.pl/srodki-ochrony-roslin/ znajdziecie praktycznie wszystko. Bardzo dobry sklep internetowy ze sprzętem, cześciami akcesoriami rolniczymi
kris
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez antolka » 22 lut 2015, o 00:17

Ja od lat z moim tata kupujemy w naszej Centrali Nasiennej, pamiętam że jeszcze nawet mój dziadek kupował tam nasiona zbóż czy później też już jakieś opryski. Teraz już my się zajmujemy jego spuścizną :)
antolka
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez Davidos » 29 cze 2015, o 23:27

Ja w tym roku pierwszy raz kupiłem nasiona kukurydzy w hurtowni poleconej przez znajomego i bardzo ładnie wzeszła, a dzięki niewielkiemu nawożeniu jest już bardzo pokaźna. Jednak dobrej jakości materiał siewny to podstawa.
Davidos
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Powrót do Nawozy i środki ochrony roślin