pług zawieszany firmy Vogel&Noot

pług zawieszany firmy Vogel&Noot

Postprzez Maniek123 » 10 maja 2013, o 08:55

Czesc! Zamierzam kupić pług zawieszany firmy Vogel&Noot! Co sądzicie o tej firmie? Pytam bo poważnie rozważam zakup, mam sprawdzoną firme Master Płodowsy i tam się zaopatruje, zawsze potrafią doradzić, a z ich usług jestem zadowolony, ale chciałem dowiedzieć się czegoś od użytkowników takiego sprzętu :) poznać wady i zalety:) Za wszelkie porady bardzo dziękuje :) Pozdrawiam
Maniek123
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Reklama

Re: pług zawieszany firmy Vogel&Noot

Postprzez bauer » 6 lut 2014, o 12:29

Jeśli szukasz naprawdę dobrych pługów zawieszanych to ja polecam austriackiego producenta Pottinger. Przed ich zakupem sugerowałem się zarówno opiniami znajomych jak i informacjami w internecie i teraz widzę , że był to to bardzo dobry wybór. Byłem tez u ich przedstawiciela handlowego http://www.asprim.pl/oferta/maszyny-i-c ... -pottinger . Zanim kupiłem sprzęt dokładnie obejrzałem. Polecam
bauer
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez koparek » 13 sty 2015, o 16:07

Jesli sie nie myle to mój znajomy ma taki sprzet .Ładny , zgrabny i wydaje sie chyba nie drogi.
koparek
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez tandem » 19 sty 2015, o 13:43

Zarówno Vogel, jak i Pottinger robią naprawdę solidne pługi. Ale jeśli już bym miał kupować to chyba lepiej używany w jakimś serwisie w stylu mascus, gdzie możesz znaleźć naprawdę masę ofert i łatwo porównać ceny używanych i nowych. Polecam rozejrzeć się za czymś z mocą silnika powyżej 100 KM.

Mikołaj: Następna próba linkowania zakończy się banem. To ostatnie ostrzeżenie.
tandem
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Postprzez Madcon » 23 lut 2017, o 20:17

Polecam części zamienne firmy AGRONE do tego pługa. Są naprawdę wytrzymałe i dobre.
Madcon
Początkujący Gospodarz
Początkujący Gospodarz

Powrót do Pługi